araç-lastik-degisimi1.Kış Lastiği değişimi ve mevsimlik lastik operasyonu;

HLS FİLO ve oto kiralama Lastik Yönetimi Hizmeti kapsamında, araç kiralama kontratınız çerçevesinde ücretsiz mevsimlik lastiklerinizin değişimi yapılır, kullanmadığınız lastikler lastik otellerinde saklanır ve takibi tarafımızdan gerçekleştirilir.

Lastikler 50 bin kilometrede veya diş derinliği 3mm altına düşmesi durumunda veya mevsimsel değişikliklere göre değişimler yapılır.

HLS FİLO ve oto kiralama Lastik Yönetimi Hizmetinin size sağladığı avantajlar;

 • Lastik değişimlerinizi, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Aktarımlarda sorun yaşamazsınız.
 • Mevsime göre lastik değişimi için erken organizasyon yapılır.
 • HLS FİLO ve oto kiralamada Lastiklerinizin güvenliği dolayısı ile sizin güvenliğiniz kontrol altındadır.

 

21512800 - hand giving a car key. auto repair service.

2.VALE HİZMETİ :

Kiraladığınız Aracınızın kira süresindeki transfer, periyodik bakım ve hasar operasyon işlemleri için adresinizden alınıp tekrar adresinize teslimi işlemlerinde, sözleşme şartları dahilinde HLS Filo ve oto kiralamanın görevli vale personeli aracılığı ile transfer işlemlerinin yapılması sağlanır.

 

hgs

 

 

3.HGS OGS TAKİP HİZMETİ

HLS  Filo ve oto kiralama operasyon birimi ve iletişim numaralarımızı  arayarak HGS ve OGS arıza, borç miktarı  talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınız HLS Filo tarafından aracınıza temin edilir. HGS ve OGS izleme işlemleri HLS Filo tarafından yapılarak geçiş sözleşmesi akışlara göre aracı kiralayan müşteriye fatura edilir.

 

tuvturk arac muayene4.MUAYANE TRAFİK VE KASKO SİGORTASI HİZMETİ

Kiraladığınız aracınıza ait trafik, kasko sigortası ile MTV ve Muayene harçlar (taşıt pulu dâhil) HLS Filo tarafından karşılanır. Muayene ve Egzoz emisyon pulu alımı işlemlerinin il dışında kiracı tarafından yapıldığı durumlarda işlemler operasyon birimimizle koordineli olarak kiracı tarafından yürütülmekte, ancak maliyeti HLS Filo tarafından karşılanmaktadır.

İhtiyaçlarınıza cevap verecek sigorta çözümleri sürekli araştırılmakta ve size en uygun şartlarda uygulanmaktadır.

HLS filo ve oto kiralamada kapsamlı sigorta hizmeti ve yüksek teminatlı sigorta poliçesi ile müşterilerine güvenli seyahat imkanı sağlanmaktadır.

Sigorta hizmeti neleri kapsamaktadır?

 • Sigorta poliçesi yönetimi: Araçların kasko poliçesi yapılması ve tüm sigorta poliçelerinin yenilemesinin takibi sağlanmaktadır.
 • Hasar yönetimi: Hasarlı araçların onarımının yönetilmesi ve onarım sürecinin takip edilmesi ve Aylık detaylı hasar raporları hizmeti vermektedir.

47694727_xxlSigorta hizmeti kapsamında Genişletilmiş kasko sigortası bulunmaktadır. Genişletilmiş Kasko Sigortası ile;  Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk sigortaları (Zorunlu Trafik Sigortası, İhtiyati Mali Mesuliyet Sigortası) yapılmakta, bu sayede risk minimum seviyelere inmektedir.

Sigorta Hizmetinin size sağladığı avantajlar nelerdir?

 • Sigorta bedeli aylık kiralama ücretinin içerisinde olup ayrıca sigorta masrafları için bir bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız,
 • Aylık hasar raporlaması ile filonuzdaki kazaları kolayca takip edebilirsiniz.
 • HLS filo ve oto kiralama yaptığı kapsamlı ve uygun fiyatlı sigorta anlaşmaları sayesinde, tüm poliçeler için sigorta maliyetleri düşeceğinden bu da size aracınızın aylık kira bedelinde fiyat avantajı yaratır.
 • Her zaman güvenle seyahat etmenin ve oto kiralamada HLS filo ve oto kiralama konforunu yaşarsınız.

 

10696692_xxl 5.Tüm bakım onarım işlemleri servislerde yapılır.

Uzun dönem kiraladığınız aracınızın tüm bakım onarım işlemleri kiralama dönemi içerisinde sadece HLS filo ve oto kiralamanın yetkili servislerde yapılır.

HLS filo ve oto kiralamada, Otomotiv markalarının öngördüğü önleyici ve koruyucu periyodik bakım hizmetleri, aylık kira bedeli içerisinde, İstanbul ve Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hizmet alınarak yapılmaktadır. Bu nedenle HLS filo ve oto kiralamadan kiraladığınız araçlar emin ellerde bakımı yapılarak size teslim edilir.

Operasyonlarımız normal kullanım koşullarında üretici firmanın öngördüğü periyodik bakım ve garanti kapsamında değerlendirilebilecek arızaları kira kontratı suresince kapsar.

Bakım onarım hizmeti kapsamında;

Bakım periyotları:

 • Kilometre bakımları üretici firmanın tavsiye ettiği doğrultuda yapılmalıdır.
 • Normal kullanım şartları karşısında meydana gelebilecek arızalarda onarım için sınırlama yoktur

Bakım- Onarım Hizmetinin size sağladığı avantajlar nelerdir?

 • Aracınızın bakımı için ayrı bir bakım ücreti ödemezsiniz, sadece aylık kira bedelini ödersiniz.
 • Bakım-onarım faturaları HLS filo operasyonundaki müşteri temsilcisi tarafından takip edilir. Ayrıca siz aracınızın bakım-onarımı ile ilgili faturaları takip etmek zorunda kalmazsınız,
 • Tam zamanında, hep zamanında ve hızlı hizmet alırsınız.
 • Araçlarınızın bakımı servislerde yapıldığında ve gereken durumlarda her zaman orjinal yedek parça kullanıldığından, araçlarınız bakımlı ve çalışanlarınız güvendedir.

 

9822883 - cars pattern

6.Filo ve araç parklarınız için danışmanlık

HLS filo ve oto kiralama Ofis ekibi olarak verdiğimiz profesyonel danışmanlık hizmeti ile verimli raporlama çözümleri içeren hizmet sayesinde filo stratejinizi belirlemenize veya revize etmenize yardımcı olmaktayız.

Filonuza ait tüm temel göstergeleri rapor olarak alabileceğiniz online raporlama aracımız HLS filo ve oto kiralama takip sisteminden, araçlarınızı oturduğunuz yerden kolayca izleyebilirsiniz.

Şirketinizin araç politikasını, ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek ve bütçenizi göz önüne alarak birlikte belirleriz.

Maliyet analizine dayanan tasarruf planları ve tasarruf yöntemleri sunarız.

Online raporlama ve HLS filo takip sistemi ile, araçlarınız ile ilgili raporlara ulaşıp ihtiyaçlarınızı düzenleyip, planlayarak karşılayabilirsiniz.

 

LOGO-HIZMETI7.Logo taşıma reklam ve tanıtım.

HLS filo oto kiralamadan  kiraladığınız araçlarınıza  şirket logolarınızı işletip şirket reklamınıza katkıda bulunabilirsiniz.  Yürürlükteki uygulamaya göre; Araç işleticisinin ticari ad ve unvanı ile işletmeci kuruluşun tanıtımına yönelik reklam mahiyetindeki yazı ve resimleri aracın yan karoseri üzerinde bulunabilir. Otobüs ve minibüslerin arkalarına sadece işleticinin ticari ad ve unvanı yazılabilir.

Böylece HLS filo ve oto kiralamadan kiraladığınız araçlar üzerinde şirketinizin kurumsal logosunu kullanarak aracın sahibi gibi reklam yapma imkanınız bulunmaktadır.

 

8.HLS filo ve oto kiralama size Dünya Kalitesinde araç kiralama hizmeti sunar.

HLS filo ve oto kiralamadan kiraladığınız her araç için Dünya Kalitesinde araç kiralama hizmeti (World Rentacar Standards) alırsınız. O nedenle HLS Filo size araç kiralama hizmeti içinde ayrıca ilave ücret ödemenize gerek kalmadan daha fazlasını sunar.